Okiem rywala

Tak opisali na swojej stronie sparing nasi przeciwnicy ,,

W dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał jeden z dwóch meczów kontrolnych na Mazowszu .

Na boisku Radomiaka Radom o godz. 15.00 w meczu rozegranym 2x45 min nasz zespół przegrał z RADOMIAKIEM RADOM 2003 0:1 .

Nadmienić trzeba , że RADOMIAK to 5 drużyna ekstraligi mazowieckiej rocznika 2003 - grają na co dzień w lidze z takimi zespołami jak : LEGIA WARSZAWA , ESCOLA WARSZAWA , URSUS WARSZAWA , SEMP WARSZAWA CZY WISŁA PŁOCK .

Dzięki ambicji naszych chłopaków i momentami bardzo dobrej grze utrzymywał się wynik 0:0 .

W samej końcówce meczu brak koncentracji chłopców spowodował , że zespołowi Radomiaka udało się strzelić bramkę .

Podsumowując: bardzo przydatny sparing i dobra gra naszej drużyny .

Brawo chłopcy !!!!

Już jutro drugi z testów- mecz z jedną z najlepszych drużyn w Polsce rocznika 2003 ESCOLĄ VARSOVIA O GODZ.9.30 na stadionie w Escoli w Warszawie "