Escola-Stal. Relacja Stali Rzeszów

Dzisiaj o godz.9.30 rozegraliśmy drugi z meczów kontrolnych na Mazowszu .

Naszym przeciwnikiem była najlepsza drużyna EKSTRALIGI Mazowieckiej rocznika 2003 ESCOLA VARSOVIA - szkółka sławnej FC BARCELONA w Polsce .

Trzech zawodników z ESCOLI gra w kadrze POLSKI U-13 .

Mecz zakończył się naszą przegraną 2:0 - pierwsza bramka samobójcza a druga z karnego .

Z gry nie straciliśmy bramki .

Graliśmy 3x25 min mecz bardzo wyrównany z optyczną przewagą ESCOLI- większa kultura gry .

Pomimo porażki chłopcy nasi pokazali charakter i wolę walki .

Po takim meczu widać jak cienka jest granica pomiędzy nie którymi zawodnikami - gdyby zapytać kogoś by wskazał , którzy to trzej zawodnicy Escoli grają w kadrze Polski to duża część obserwatorów miała by problem z trafnym wskazaniem .

Dlatego trening , trening i jeszcze raz trening a wszelkie granice można "zlikwidować "

Brawo chłopcy - teraz czas na przyjemności- atrakcje : ZWIEDZANIE STADIONU NARODOWEGO ORAZ MECZ NA ŻYWO LEGIA WARSZAWA - TERMALICA NIECIECZA NA ŻYWO .