UDANY WYJAZD I WYSOKA WYGRANA RADOMIAKA :)

Bardzo pewne i wysokie zwycięstwo 8:1 zanotowali nasi młodzi piłkarze w meczu z drużyną PAF Płońsk na terenie przeciwnika.Choć mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki dla gospodarzy bo już w 4 minucie spotkania to był to jedyny fragment gry,gdzie drużyna z Płońska mogła się cieszyć, od tego momentu Radomiak praktycznie nie schodził z połowy przeciwnika.Wiele składnych akcji,odbiorów piłki w środku pola,kontrataków a w konsekwencji 8 strzelonych bramek mogło się podobać licznie zgromadzonej publiczności.Gra i zaangażowanie chłopców napawa optymizmem przed dalszymi spotkaniami,a jest o co walczyć po słabym początku sezonu obecnie nasz zespół zajmuje 3 miejsce w tabeli Ekstraligi i jest ogromna szansa na utrzymanie tej pozycji na zakończenie rundy.Do końca sezonu zostało 3 spotkania i wierzymy w to że RADOMIAK pokaże że to nie przypadek że znajduje się wśród najlepszych 8 drużyn na Mazowszu.Na dzień dzisiejszy osiągneliśmy cel minimum jakim było utrzymanie w Ekstralidze.Wielkie Gratulacje dla Chłopców i Trenerów oraz wiernych Kibiców tak trzymać.TYLKO RADOMIAK.Bramki zdobyli 4x Bartosz Leśnowolski,2x Kacper Ostrowski,1x Dominik Łyko,1x Mateusz Krawczyk.BRAWO.