Sparing z drużyną Beniaminka Radom rocznik 2002

W ramach dwóch treningów tj. 19 i 26.04.2011 r. trener Rabert Półbratek zafundował swoim podopiecznym naukę gry w piłkę po przez grę sparingową sprawdzając wyniki szkolenia zimowego. Nasi chłopcy zagrali z drużyną Beniaminka Radom z rocznika 2002 kilka krótkich spotkań, a w grze brali udział koleino wszyscy nasi zawodnicy. Chłopcy pokazali, że ciężka praca na treningach opłaciła się. Zagrali zdaniem trenera bardzo dobrze, a co najważniejsze drużynowo, konstruując bardzo dużo wspaniałych akcji co przelało się na zdobyte bramki. Jednak nie wysokie wygrane miały tu znaczenie, ale sprawdzenie i zastosowanie w praktyce wszystkiego co do tej pory chłopcy nauczyli się na treningach oraz dobra zabawa. Chłopcy z drużyny Beniaminka bardzo dobrze przeciwstawiali się naszej drużynie niestety musieli uznać naszą wyższość piłkarską, ale widać, że wielu z nich drzemie potencjał piłkarski, który trener poprzez treningi musi ujawnić. Ponadto cieszy bardzo, współpraca trenerska nie tylko klubowa ale także innych radomskich klubów młodzieżowych. Życzymy naszym chłopcom dalszych takich postępów i samych sukcesów w grze.