Radomiak 2003 powołania na turniej Radomiak Radom CUP 2011

W dniu dzisiejszym trener Robert Półbratek ujawnił nazwiska chłopców, którzy zostali powołani do składu drużyn Radomiaka A i C. W trakcie odbywających się treningów i sparingów trener z krystalizował składy drużyn, które wystąpią w turnieju RADOMIAK RADOM CUP 2011, chociaż zaznaczył, że mogą wystąpić jeszcze nie wielkie zmiany, które mogą być wymuszone ustawieniami w polu gry. Turniej rozpoczyna się w dniu 13.03.2011 o godzinie 9.00 i w pierwszym meczu turnieju zagrają gospodarze z Akademią Orlik z Kielc. Zapowiada się emocjonująca sportowa walka młodych adeptów piłki nożnej ponieważ w turnieju wezmą udział znane i silne drużyny z Polski. Życzymy wszystkim zawodnikom i kibicom wspaniałej zabawy i do zobaczenia na turnieju.

Powołania…….

RADOMIAK A

Ziółko, Gawlik, Włodarczyk, Dobrasiewicz, Prusiński, Leśnowolski, Kołacz, Narożnik, Siewierski, Barnaś.

RADOMIAK C

Królikowski, Kucharczyk, Gałużny, Bachanek, Jopkiewicz, Żak Sz, Weychan, Kalita, Klimas, Żak D.

Zbiórka chłopców na sali w miejscu rozgrywania turnieju w dniu 13.03.2011r. godz. 8.00