Pierwszy sukces w turnieju MOTOR CUP Radomiak 2003 - 3 miejsce

Pierwszy sukces w  turnieju MOTOR CUP Radomiak 2003 - 3 miejsce

Pierwszy sukces na turnieju halowym piłki nożnej rozegranym w Lublinie MOTOR CUP.

Na pięknym obiekcie klubu sportowego Motoru Lublin spotkały się zespoły rocznika 2003-2004 w tym dwie drużyny z Radomia pod kierownictwem trenerów Roberta Półbratka i Karola Kaczyńskiego. Nasi chłopcy w rywalizacji z innymi drużynami pokazali, że mimo pierwszego swojego turnieju należy się z nimi liczyć.

Umiejętności zdobyte na dotychczasowych treningach pozwoliły drużynie prowadzonej przez trenera Roberta Półbratka na zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji całego turnieju i zdobycie pierwszego pięknego pucharu i brązowych medali.

Do wyróżniających się zawodników naszej drużyny należeli:

Bartek Leśnowolski, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju oraz Filip Gawlik grający na pozycji ofensywnego pomocnika i Kacper Barnaś – obrońca, który praktycznie był nie do przejścia, pomimo indywidualnych wyróżnień na uznanie zasłużył każdy nasz zawodnik.

Troszkę mniej szczęścia mieli podopieczni trenera Karola Kaczyńskiego, którzy mimo bardzo dobrej gry i waleczności nie zdołali osiągnąć miejsca na podium. W obydwu drużynach u chłopców widoczna była trema i stres pierwszego udziału w takim turnieju co niestety odbiło się na grze i osiągniętych wynikach.

Na uznanie zasługują organizatorzy turnieju MOTOR CUP, którzy ufundowali nagrody tj. medale i puchary dla wszystkich drużyn biorących udział w turnieju niezależnie od zajętego miejsca. Ponadto podziękowania należą się rodzicom, którzy bardzo mocno wspierali nasze drużyny wspaniałym dopingiem i była to najliczniejsza grupa kibiców.

Miejsca na podium zdobyli:

1. Motor Lublin
  2. Kosa Konstancin