DRUGA PORAŻKA W LIDZE

Niestety drugiej porażki w Ekstralidze doznali nasi chłopcy, tym razem lepszą drużyną okazała się Polonia Warszawa która pokonała zespół Radomiaka 6:1.Choć wynik jest wysoki to nic nie wskazywało na to że takim się mecz zakończy,ponieważ po pierwszej połowie był remis 1:1.Do przerwy naprawdę gra naszej drużyny  wyglądała dobrze graliśmy jak równy z równym i każdy z zespołów miał kilka okazji do strzelenia bramki.Niestety wszystko  posypało się  w drugiej połowie z każdą minutą Polonia była coraz grożniejsza a do tego skuteczniejsza.Mecz zakończył się wynikiem 6:1.Miejmy nadzieję że limit przegranych się wyczerpał i teraz już tylko będzie lepiej.Dziękujemy zawodnikom za grę ,Trenerom oraz kibicom .Bramkę dla zespołu zdobył R.Wroński.