ZWYCIĘSTWO Z PAF Płońsk

Pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w Ekstralidze stało się faktem.Radomiak  pewnie pokonał w niedzielne przedpołudnie drużynę PAF Płońsk 3:0.Gra naszego zespołu wreszcie się zazębiła i efektem tego jest zwycięstwo i opuszczenie strefy spadkowej w tabeli.Mecz walki w środku boiska z przewagą naszego zespołu.Szybko strzelone 2 gole ustawiły spotkanie i dodały pewności naszym chłopcom.Wynik do przerwy 2:0.Po przerwie obraz gry się nie zmienił strzelamy 3 bramkę i praktycznie jest po meczu drużyna z Płońska próbowała zmienić niekorzystny wynik ale to było za mało na dobrze dysponowaną ekipę Radomiaka w tym dniu.Gratulujemy wygranej i oby tak dalej z wiarą w zwycięstwa.Dziękujemy wszystkim zawodnikom,trenerom oraz licznie zgromadzonym kibicom.Bramki dla Radomiaka zdobyli:D.Łyko,O.Kołacz,J.Jopkiewicz.