Powołania oraz harmonogram rozgrywek Matusiak CUP 2011

Jedziemy na mistrzowski turniej organizowany przez SMS Łódź MATUSIAK CUP 2011.Na którym będziemy mieli okazję poznać i zagrać z plejadą znanych drużyn z całej Polski z rocznika 2003. Będzie to wielkie doświadczenie dla naszych młodych piłkarzy a na pewno wielka zabawa. Znamy już system rozgrywek oraz harmonogram gier turnieju. Każda z drużyn ma zapewnione rozegranie 10 meczy, które trwać będą po 12 minut bez zmiany stron.

W początkowej fazie drużyny zostały podzielone na 4 grupy z których po rozegranych meczach dwa pierwsze zespoły trafią do rozgrywek „ Ligi Mistrzów”, a pozostałe dwa do rozgrywek „ Ligi Europejskiej”. Drużyny utworzą dwie nowe grupy po 8 zespołów i rozpoczną rywalizację w systemie „ każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywek zostanie ustalona końcowa tabela turnieju i zostaną wręczone medale oraz nagrody

Turniej rozpoczyna się odprawą trenerów o godzinie 8.45, następnie nastąpi oficjalne otwarcie turnieju o godz. 9.15. Zakończenie turnieju przewidziane jest na godzinę 16.00

Trener Robert Półbratek ogłosił także skład drużyny, która pojedzie do Łodzi

Powołania na turniej MATUSIAK CUP 2011

1.Gawlik Filip

2. Prusiński Miłosz

3. Jopkiewicz Jakub

4. Siewierski Antoni

5. Ziółko Bartosz

6. Kołacz Oskar

7. Dobrasiewicz Szymon

8. Włodarczyk Jan

9. Bachanek Kacper

10. Kucharczyk Oskar

11. Narożnik Jakub

12. Królikowski Kajetan

Wszyscy powołani zawodnicy zabierają ze sobą dresy oraz stroje piłkarskie, obuwie korki lub halówki, każdy z zawodników musi posiadać ze sobą kartę zdrowia sportowca oraz dokument tożsamości. Wyjazd i zbiórka na Radomiaku o godz. 5.30.