Podsumowanie Turnieju Radomiak Radom CUP 2011

Zakończyła się pierwsza zimowa edycja turnieju halowej piłki nożnej RADOMIAK RADOM CUP 2011 rocznik 2003 i młodsi. Po całodniowej wspaniałej zabawie na boisku i nie tylko, chłopcy niesieni wspaniałym dopingiem kibiców dawali z siebie wszystko i mimo nie przegranego meczu nie udało się awansować do grupy finalistów ostatecznie zajmując 5 miejsce w klasyfikacji końcowej wygrywając z drużyną Radomiaka B w rzutach karnych. Turniej był bardzo silnie obsadzony a prym wiodły drużyny z Warszawy, Poznania i Kielc. Nasi zawodnicy jednak nie ustępowali innym drużyną ani wyszkoleniem czy też walecznością. Widać było niestety wielki stres w ich grze co odbiło się na wynikach spotkań, pierwszy raz w swoim życiu zagrali przy tak intensywnym, wspaniałym dopingu swoich kibiców, oraz z takimi markami jak Warta Poznań, Legia Warszawa, Unia Warszawa jak też bardzo dobrze grającą drużyną Akademii Orlik z Kielc. Zabrakło po porostu trochę szczęścia.

Pochwały należą się także naszej drugiej drużynie Radomiakowi C, który wyniku losowania znalazł się w bardzo silnej grupie i zajął ostatecznie 10 miejsce. Obydwie drużyny są prowadzone przez Trenera Roberta Półbratka. Drużyna Radomiak B prowadzona przez trenera Karola Kaczyńskiego w niczym nie ustępowała swoim rówieśnikom z innych drużyn zajmując 6 miejsce potwierdziła swoje już wielkie umiejętności. Bardzo mile zaskoczył nas i pokazał się Radomiak rocznik 2004 prowadzony przez trenera Pawła Boryczka, mimo roku różnicy radzili sobie bardzo dobrze i nie przestraszyli się swoich starszych i wyższych kolegów. Grali jak równy z równym.

Wielkie podziękowania dla wszystkich naszych chłopców było bardzo dobrze jesteśmy z was dumni.

Dziękujemy wszystkim organizatorom tj. rodzicom naszych wspaniałych zawodników za zorganizowanie tak wspaniałego turnieju, za trud włożony w jego organizację na pewno rekompensatą była wspaniała zabawa dzieci i ich roześmiane buzie. Dziękujemy za przygotowanie kateringu, utrzymanie porządku, czynny udział w obsłudze oraz za wsparcie finansowe a w szczególności Panu Marcinowi Narożnik, który ze swej strony znalazł sponsorów naszego turnieju ale i sam dokonał znacznej wpłaty na jego rzecz. Dziękujemy osobą bezpośrednio niezwiązanych z naszymi drużynami, które także wzięły czynny udział w organizacji turnieju a w szczególności włodarzom Politechniki Radomskiej miedzy innymi Panu Jackowi Sobieniowi za użyczenie Sali Sportowej.

Dziękujemy Firmom, które pomogły z finansować organizację tego turnieju a były nimi: