PEWNE ZWYCIĘSTWO z MOSiR Mińsk Maz.

Zasłużone zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze RADOMIAKA 3:0 z drużyną MOSiR Mińsk Mazowiecki.Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz,choć drużyna gości przyjechała bardzo zmobilizowana i nastawiona na zwycięstwo niestety na niewiele się to zdało nasi chłopcy zagrali mądrze taktycznie,przetrzymali pierwsze minuty naporu drużyny z Mińska i w 5 minucie wyprowadzili wzorowy kontratak po którym zdobyli bramkę.Od tego momentu gra się wyrównała a wraz z upływem czasu to RADOMIAK dominował na boisku.Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0.W drugiej odsłonie gra się nie zmienia to nasza drużyna cały czas prowadzi grę,czego efektem są 2 gole i mecz kończy się wynikiem 3:0.Wielkie gratulacje dla chłopców,Trenerów i Kibiców oby tak dalej.Bramki zdobyli 2x Kacper Ostrowski,1x Jakub Jopkiewicz.