BRAWO,BRAWO,BRAWO JEST MOC:)

BRAWO,BRAWO,BRAWO  JEST  MOC:)

Ręce składają  się same  do oklasków,drużyna RADOMIAKA  w  dniu  dzisiejszym pokonała zespół SEMP Warszawa  2:0  i można powiedzieć że  zasłużenie choć nie był  to  spacerek.Duży wpływ   i chyba kluczowy  na  losy meczu  miała pierwsza  minuta  spotkania ,po prostopadłym podaniu  drużyny przyjezdnej  w  polu karnym Radomiaka doszło  do kontrowersyjnej   sytuacji po której sędzia podyktował  rzut karny     a   nasz  bramkarz został kontuzjowany.Zmiana bramkarzy i obroniony  rzut karny przez Adasia Kuśtę podziałał  na  naszą drużynę mobilizująco i chłopcy zagrali  koncertowo wygrywająć 1-szą połowę   2:0.Druga  odsłona była już inna to przeciwnik próbował za  wszelką cenę doprowadzić do  remisu  ale  konsekwentna gra w dniu  dzisiejszym  Zielonych  nie  pozwoliła na  wiele przeciwnikom.Naprawdę  wielkie gratulacje  należą  się wszystkim chłopcom za  grę  i za  zwycięstwo.Panowie  to cementuje  poczynania  zespołu  i mamy nadzieję  że  pozostałe  mecze  w Waszym wykonaniu będą takie  same  albo  jeszcze  lepsze.GRATULACJE:)   dla zespołu  i  Trenerów.Bramki  dla zespołu  strzelili B.Leśnowolski,SZ,Janduła. TYLKO  RADOMIAK     ZIELONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!